Meist

Mitmekülgne & toetav keskkond

Viimase detailini korda sätitud läikivatele vanalinna baaridele vastukaaluks pakume värskendava alternatiivina sundimatut ning stressivaba keskkonda koos hea toidu, intelligentse muusikavaliku, rikkaliku joogimenüü & ilmselt värvikaima seltskonnaga, mida Tallinnal pakkuda. Baari sisekujundusse oleme pikkinud imeliselt veidraid detaile, mis väljendab nii Naga omanike kui ka töötajate seikluslikku maitsemeelt ning ise-tehtud-hästi-tehtud mentaliteeti.

Usume, et tehes seda, mida armastad, ei pea end tööle sundima. Kui huvitegevusest saab töö & tööst elustiil ei peagi naba paigast tõmbama, et praad laual ning mõdu kannus oleks. Toit on maitsvam, kui ta valmib armastusega. Joogid ka. Me kõik oleme. Sestap otsime pidevalt majasiseseid arenguperspektiive veel realiseerimata potentsiaalide rakendamiseks. Katsume olla mõistvad ning usaldavad, pürgime majasisese tasakaalu poole – soovime, et igaüks saaks teha just tema loomuga kokkukõlavat tööd. Nii on meil sündinud rida omatooteid, mis uhkusega oma looja nime kannavad: Raini juustupallid, Priidu kaste & kimchi, Tenso jäätee (alkoholivaba versioon: Johanna jäätee), Nāga kaste, Nāga Limoncello…

Hoiame alal ka iganädalast kultuuriprogrammi erinevate viktoriinide & rahvakalendriga taktikäivate tantsuüritustega. Oleme avatud sellele, mida maailmal pakkuda ning ootame alati uusi & vanu sõpru külla!

rain
priidu
suvi
50830665_247996832759911_519638356452179968_n

Laste- ja koertesõbralik

Kultuuri-
programm

Hiline hommikusöök

Catering ja takeaway